Donacionet

Këtu janë të postuara të gjitha Donacionet.

profile
Loreta Mehmeti
Ferizaj
Ne pritje

Donation

Dhuroj rroba dimri dhe vere; Pak te perdorura; Per femije,vajza dhe gra

profile
Fiona Domaniku
Prishtinë
Ne pritje

Rroba per femije

Dhuroj rroba per femije (mosha 0 deri 10 muaj) Rrobat jane shume pak te perdorura dhe do te dhurohen per familjen te cilat kane nevoje.

profile
Aulona
Fushë Kosovë
Ne pritje

Veshmbathje , libra

Dhuroj veshmbathje per vajza ( masat S ) . Gjithashtu libra .

profile
Shema Zejnullahu
Prishtinë
Ne pritje

Rroba per vajza

Dhuroj rroba per vajza te moshes 3vj deri ne 10vj.

profile
Noliana Kusari
Prishtinë
Ne pritje

Dhuroj nje dyshek te perdorur me dimenzione 160 x 200

Dysheku eshte paksa i tejperdorur por qe kryen pune per dike qe ka nevoj per te. Transportin dhe bartjen duhet ta siguroje marresi.

profile
Donjeta Gashi
Malishevë
Ne pritje

Rroba per femna

Rroba per gjinin femnore per mosh adoloshente

profile
Diellza
Gjilan
Ne pritje

Rroba

Dhuroj disa rroba per vajza masa M

profile
B Osmani
Lipjan
Ne pritje

Floke

Dhuroj floke per personat qe kane nevoje, ose organizatave ne sherbim te tyre

profile
Muhamet Ag
Gjilan
Ne pritje

Patika te reja nr44

Dhuroj jan pa perdor gabim numri kush ka nevoj mundsisht ne gjilan pasi transport nuk bej flm.

profile
Erlindë Musliji
Prishtinë
Ne pritje

Veshmbathje

Dhuroj veshmbathje per vajza/gra te madhesise M-L.

profile
Valmira Morina
Prizren
Ne pritje

Veshmbathje

Pershendetje :) Dhuroj rroba ( per dimer dhe vere) per gra, M/L

profile
Donika Osmani
Vushtrri
Ne pritje

Rroba

Dhuroj rroba per te rritur per vajza nr m/l jakne pantolla,kmisha etj

profile
Donika Osmani
Vushtrri
Ne pritje

Rroba

Dhuroj rroba per te rritur per vajza nr m/l jakne pantolla,kmisha etj

profile
Edona
Gjakovë
Ne pritje

Dhuroj veshmbathje per femra masa 38-42

Dhuroj rroba te ndryshme, fustana, xhamperë, këmisha etj etj me madhesi nga numri 38-42

profile
Edona Kosova
Prizren
Ne pritje

Dhuroj veshmbathje per femije.

Dhuroj rroba dhe kepuce te moshes 2-3 vjec. Per vajza.

profile
Erza Isufi
Prishtinë
Ne pritje

Lodra dhe libra

Do te isha e lumtur nese lodrat dhe librat e mi do ti lumturonin femijet e tjere!

profile
Emira Mehani
Fushë Kosovë
Ne pritje

Veshmbathje

Rroba per mosben 3-4vjet

profile
Erbline Qerimi
Prishtinë
Ne pritje

Rroba

Dhuroj 10 pale farmerka nr 36 per vajza

profile
Donjeta Gashi
Malishevë
Ne pritje

Dhuroj rroba

Dhuroj rroba per vajza adoloshente

profile
Fitore 99
Pejë
Ne pritje

Dhuroj veshje.

Jap veshje per moshen 18+.

profile
Leta Miftari
Prishtinë
Ne pritje

Rroba te djalit 0-3 muaj

I dhuroj teshat e djalit 0-3 muaj jane te gjitha nje perdorim.

profile
Fjolla
Mitrovicë
Ne pritje

Rroba per femije

Rroba per femije 1 vjet vajze dhe 7vjet djale.

profile
Donika
Vushtrri
Ne pritje

Rroba

Jep rroba falas per moshen 18 e tutje jan nr m ,l, xl

profile
besa
Rahovec
Ne pritje

Dhuroj

Kam roba per vajza qe prej lindjes deri ne moshen 2 vjeqare kush esht i interesum i dhuroj...

profile
Blenda Crnovrshani
Prishtinë
Ne pritje

Student

Dua te dhuroj plaf, qarqaf dhe tepiha

profile
Dëshira Brati
Kaçanik
Ne pritje

Nxenese

Dua te dhuroj rroba .

profile
Granit Bimbashi
Prishtinë
Ne pritje

Dyshek per shtrat dhe jastek

Dhuroj nje dyshek me dimensione 90x200cm, si dhe nje jastek. Dysheku eshte i perdorur dhe jo ne gjendjen me te mire. Sidoqofte, besoj qe mund te kryej pune.

profile
Erina
Fushë Kosovë
Ne pritje

Libra

Libra

profile
Behar Sadiku
Prishtinë
Ne pritje

2 kauqa dhe 1 ormon me dy dyer

I fali kush ka nevoj keta 2 kauqa edhe 1 orman ne gjendje funksionale Gjenden ne Prishtine afer parkut te qytetit 044690769 P.S. Kati 5 pa lift.

profile
Egzoni
Gjakovë
Ne pritje

Rroba

Dhuroj duksa per meshkuj